Zaal competitie

Zaal competitie

Zodra het programma bekend is zal deze hier worden getoond.

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Plaats Meer
25 jan.09:00Oost-Arnhem F1 - KVZ F1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.10:00Oost-Arnhem D1 - KVZ D1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.11:00Oost-Arnhem B1 - Duko B1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.11:05KVZ C4 - Oost-Arnhem C2HanzehalZUTPHENMeer
25 jan.12:00Oost-Arnhem A2 - EKC Nääs A1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.12:30Zwaluwen B1 - Oost-Arnhem B2HeerenmatenZEVENAARMeer
25 jan.13:10Oost-Arnhem A3 - Apeldoorn A2ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.13:35AVO A2 - Oost-Arnhem A1MarsdijkASSENMeer
25 jan.13:45DOT (O) C1 - Oost-Arnhem C1MondriaanOSSMeer
25 jan.14:20Oost-Arnhem 6 - Arena 3ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.15:10TOP/SolarCompleet 3 - Oost-Arnhem 2De KorfSASSENHEIMMeer
25 jan.15:30Oost-Arnhem 5 - KVZ 4ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.16:40Oost-Arnhem 4 - Victum 3ValkenhuizenARNHEMMeer
25 jan.17:10Kesteren 2 - Oost-Arnhem 3De LeedeKESTERENMeer
25 jan.17:30SEV D1 - Oost-Arnhem D2De LankhorstWICHMONDMeer
25 jan.19:30Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 - Oost-Arnhem 1HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGMeer
28 jan.21:00Olympus '58 MW1 - Oost-Arnhem MW1MetzoDOETINCHEMMeer
1 feb.09:00Wageningen F1 - Oost-Arnhem F1Het BinnenveldWAGENINGENMeer
1 feb.12:00Keizer Karel D1 - Oost-Arnhem D2De TriangelLENTMeer
1 feb.12:30Reehorst '45 A1 - Oost-Arnhem A3't RietEDE GLDMeer
1 feb.12:55ODIK 5 - Oost-Arnhem 5VeluwehalBARNEVELDMeer
1 feb.14:30Oost-Arnhem D1 - DKOD D2ElderveldARNHEMMeer
1 feb.15:25DOS (W) B1 - Oost-Arnhem B1De ViersteeMAARTENSDIJKMeer
1 feb.15:30Oost-Arnhem C1 - Rust Roest C1ElderveldARNHEMMeer
1 feb.16:15KVZ E1 - Oost-Arnhem E1HanzehalZUTPHENMeer
1 feb.16:30Oost-Arnhem B2 - WIKO/Aladna B1ElderveldARNHEMMeer
1 feb.17:30Oost-Arnhem 3 - DWS 2ElderveldARNHEMMeer
1 feb.18:30Animo 2 - Oost-Arnhem 4De RandhorstGELDERMALSENMeer
1 feb.18:35Oost-Arnhem A1 - DVO/Accountor A2ValkenhuizenARNHEMMeer
1 feb.20:05Oost-Arnhem 1 - Wageningen 1ValkenhuizenARNHEMMeer
1 feb.21:25Oost-Arnhem 2 - Wageningen 2ValkenhuizenARNHEMMeer
3 feb.20:00Oost-Arnhem MW1 - Rheko MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.09:00Oost-Arnhem E1 - Zwaluwen E1ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.09:00Oost-Arnhem F1 - EKCA/CIBOD F1ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.10:00Oost-Arnhem C2 - Duko C1ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.11:00Oost-Arnhem D2 - SEV D1ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.12:00Oost-Arnhem B1 - DVO/Accountor B3ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.12:00Arena D1 - Oost-Arnhem D1't GastlandRHENENMeer
8 feb.12:10KVZ B2 - Oost-Arnhem B2HanzehalZUTPHENMeer
8 feb.13:00Oost-Arnhem A2 - Zwart Wit A1ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.14:00DVO/Accountor 6 - Oost-Arnhem 3DVO-halBENNEKOMMeer
8 feb.14:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2 - Oost-Arnhem A1HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGMeer
8 feb.14:10Oost-Arnhem A3 - Devinco A2ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.14:40Rheko C1 - Oost-Arnhem C1De HangmatRHEDENMeer
8 feb.15:20Oost-Arnhem 5 - Wageningen 7ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.16:30Oost-Arnhem 4 - Zwaluwen 2ValkenhuizenARNHEMMeer
8 feb.16:35DVO/Accountor 3 - Oost-Arnhem 2DVO-halBENNEKOMMeer
8 feb.19:00Sparta (Zw) 1 - Oost-Arnhem 1WindesheimZWOLLEMeer
10 feb.20:00Oost-Arnhem MW1 - Duko MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.09:05Oost-Arnhem D2 - Devinco D3ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.10:10Oost-Arnhem C2 - Zwaluwen C3ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.10:30Apeldoorn E1 - Oost-Arnhem E1ZuiderparkAPELDOORNMeer
15 feb.10:30Apeldoorn F1 - Oost-Arnhem F1ZuiderparkAPELDOORNMeer
15 feb.11:20Oost-Arnhem A1 - DOS '46 A2ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.12:00Duko B1 - Oost-Arnhem B1TriominosDUIVENMeer
15 feb.12:10Wageningen D2 - Oost-Arnhem D1Het BinnenveldWAGENINGENMeer
15 feb.12:40Oost-Arnhem 3 - Tiel '72 3ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.13:30ODIK C1 - Oost-Arnhem C1VeluwehalBARNEVELDMeer
15 feb.14:00Oost-Arnhem 2 - KVS/Maritiem 3ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.15:00Wesstar A1 - Oost-Arnhem A3De PalsWESTERVOORTMeer
15 feb.15:30Oost-Arnhem 1 - DSC 1ValkenhuizenARNHEMMeer
15 feb.15:50Fortissimo 2 - Oost-Arnhem 4De OeverIJSSELSTEIN UTMeer
15 feb.16:00Rheko/SIOS '61 B2 - Oost-Arnhem B2De HangmatRHEDENMeer
15 feb.19:55DVO/Accountor 7 - Oost-Arnhem 5DVO-halBENNEKOMMeer
15 feb.20:00Noviomagum 5 - Oost-Arnhem 6HorstackerNIJMEGENMeer
29 feb.11:10SKF D2 - Oost-Arnhem D1SKF-halVEENENDAALMeer
29 feb.13:00Oost-Arnhem B2 - Diderna/Visser Sloopwerken B1ValkenhuizenARNHEMMeer
29 feb.14:00Oost-Arnhem 6 - Zetten 1ValkenhuizenARNHEMMeer
29 feb.15:25Devinco A1 - Oost-Arnhem A2De SchegDEVENTERMeer
29 feb.15:30Oost-Arnhem 1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1ValkenhuizenARNHEMMeer
5 mrt.21:00KVZ MW1 - Oost-Arnhem MW1HanzehalZUTPHENMeer
7 mrt.10:00Oost-Arnhem F1 - SKF F2ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.10:00Oost-Arnhem E1 - KVZ E2ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.11:00Oost-Arnhem D1 - DVO/Accountor D3ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.11:00Rheko D1 - Oost-Arnhem D2De HangmatRHEDENMeer
7 mrt.11:10Reehorst '45 C2 - Oost-Arnhem C2't RietEDE GLDMeer
7 mrt.12:00Oost-Arnhem C1 - DVO/Accountor C2ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.13:00Oost-Arnhem B2 - KVZ B2ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.14:00Oost-Arnhem A2 - Juventa A2ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.15:10Oost-Arnhem A3 - Reehorst '45 A1ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.16:20Oost-Arnhem 4 - Tweemaal Zes 3ValkenhuizenARNHEMMeer
7 mrt.16:30DeetosSnel 3 - Oost-Arnhem 2DeetosSnel-halDORDRECHTMeer
7 mrt.18:35Unitas/Perspectief A1 - Oost-Arnhem A1De SypelHARDERWIJKMeer
7 mrt.20:00DeetosSnel 1 - Oost-Arnhem 1DeetosSnel-halDORDRECHTMeer
9 mrt.20:00Oost-Arnhem MW1 - SEV MW1ValkenhuizenARNHEMMeer

© 2020 De officiële website van korfbalverening Oost-Arnhem | Realisatie: A!tention B.V. | Hosting: A!tention Hosting B.V.