Zaal competitie

Zaal competitie

Zodra het programma bekend is zal deze hier worden getoond.

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Plaats Meer
6 feb.21:30Oost-Arnhem MW1 - DOT (O) MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
11 feb.09:45Oost-Arnhem E2 - SEV E1ValkenhuizenARNHEMMeer
11 feb.10:45Oost-Arnhem B1 - DVO/Transus B2ValkenhuizenARNHEMMeer
11 feb.11:50Oost-Arnhem A1 - Korbis A1ValkenhuizenARNHEMMeer
11 feb.13:00Oost-Arnhem 6 - KVZ 5ValkenhuizenARNHEMMeer
11 feb.13:15Wageningen 2 - Oost-Arnhem 2Het BinnenveldWAGENINGENMeer
11 feb.14:15Oost-Arnhem 3 - Rust Roest 4ValkenhuizenARNHEMMeer
11 feb.15:35Wageningen C2 - Oost-Arnhem C1Het BinnenveldWAGENINGENMeer
11 feb.17:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7 - Oost-Arnhem 4HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGMeer
11 feb.19:30HKC (Ha) 1 - Oost-Arnhem 1Het DokHARDINXVELD-GIESSENDAMMeer
11 feb.21:00DVO/Transus 8 - Oost-Arnhem 5DVO-halBENNEKOMMeer
13 feb.21:30Oost-Arnhem MW1 - EKCA/CIBOD MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
18 feb.09:30Oost-Arnhem E2 - Devinco E2ValkenhuizenARNHEMMeer
18 feb.11:05KVZ D2 - Oost-Arnhem D1HanzehalZUTPHENMeer
18 feb.12:45Devinco B2 - Oost-Arnhem B2KeizerslandenDEVENTERMeer
18 feb.13:00Fiducia 3 - Oost-Arnhem 4EuropahalVLEUTENMeer
18 feb.15:20Oost-Arnhem 2 - DeetosSnel 2ValkenhuizenARNHEMMeer
18 feb.17:15Oost-Arnhem 1 - DeetosSnel 1ValkenhuizenARNHEMMeer
20 feb.20:45DVO/Transus 7 - Oost-Arnhem 4DVO-halBENNEKOMMeer
24 feb.18:30Apeldoorn D2 - Oost-Arnhem D1ZuiderparkAPELDOORNMeer
25 feb.15:40Wageningen A2 - Oost-Arnhem A2Het BinnenveldWAGENINGENMeer
25 feb.16:30TOP (A) 1 - Oost-Arnhem 1De BlikkenARNEMUIDENMeer
26 feb.12:30LDODK/Rinsma Modeplein 3 - Oost-Arnhem 2KortezwaagGORREDIJKMeer
27 feb.20:00Oost-Arnhem MW1 - Zetten MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
1 mrt.20:30Oost-Arnhem 5 - Kesteren 2ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.09:20Oost-Arnhem F1 - Devinco F1ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.09:20Oost-Arnhem E1 - EKCA/CIBOD E2ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.09:20Oost-Arnhem E2 - Olympus '58 E2ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.10:00DKOD C1 - Oost-Arnhem C1MFC DoelumRENKUMMeer
4 mrt.10:25Oost-Arnhem B1 - SKF B2ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.11:30Oost-Arnhem A1 - Vriendenschaar (B) A1ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.12:40Oost-Arnhem 6 - SIOS '61 1ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.13:00DKOD A1 - Oost-Arnhem A2MFC DoelumRENKUMMeer
4 mrt.13:50Oost-Arnhem 5 - Arena 2ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.15:20Oost-Arnhem 2 - DSC 2ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.17:15Oost-Arnhem 1 - DSC 1ValkenhuizenARNHEMMeer
4 mrt.18:15Tilburg 3 - Oost-Arnhem 3WesterwelTILBURGMeer
8 mrt.19:55Zetten MW1 - Oost-Arnhem MW1De MammoetZETTENMeer
11 mrt.10:00KVZ F1 - Oost-Arnhem F1HanzehalZUTPHENMeer
11 mrt.10:15Oost-Arnhem D1 - Olympia '22 D2ValkenhuizenARNHEMMeer
11 mrt.11:20Oost-Arnhem C1 - DVO/Transus C3ValkenhuizenARNHEMMeer
11 mrt.11:30DVO/Transus E5 - Oost-Arnhem E1DVO-halBENNEKOMMeer
11 mrt.12:25Oost-Arnhem B2 - Olympia '22 B1ValkenhuizenARNHEMMeer
11 mrt.13:25Oost-Arnhem 4 - Spirit 3ValkenhuizenARNHEMMeer
11 mrt.14:40Oost-Arnhem 3 - SDO (V) 3ValkenhuizenARNHEMMeer
11 mrt.14:50Devinco 4 - Oost-Arnhem 6KeizerslandenDEVENTERMeer
11 mrt.15:45OVVO A1 - Oost-Arnhem A1OVVO-halMAARSSENMeer
11 mrt.15:50Duko 3 - Oost-Arnhem 5TriominosDUIVENMeer
11 mrt.19:00AW/DTV 1 - Oost-Arnhem 1ZeeburgereilandAMSTERDAMMeer
12 mrt.12:15Blauw-Wit (A) 3 - Oost-Arnhem 2Blauw-WithalAMSTERDAMMeer
18 mrt.09:30Oost-Arnhem F1 - Wageningen F2De LaarARNHEMMeer
18 mrt.09:30Oost-Arnhem E1 - Wageningen E4De LaarARNHEMMeer
18 mrt.10:05Olympus '58 D1 - Oost-Arnhem D1De Bongerd (D)DOETINCHEMMeer
18 mrt.10:30Oost-Arnhem B1 - MIA B1De LaarARNHEMMeer
18 mrt.11:10Olympus '58 B2 - Oost-Arnhem B2De Bongerd (D)DOETINCHEMMeer
18 mrt.11:35Oost-Arnhem A1 - SKF A2De LaarARNHEMMeer
18 mrt.12:45Oost-Arnhem 6 - Mélynas 1De LaarARNHEMMeer
18 mrt.13:20Olympus '58 A1 - Oost-Arnhem A2De Bongerd (D)DOETINCHEMMeer
18 mrt.15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6 - Oost-Arnhem 3HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGMeer
18 mrt.15:15MIA 4 - Oost-Arnhem 4Fit Academie BokkeduinenAMERSFOORTMeer
18 mrt.18:15Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 - Oost-Arnhem 2HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGMeer
18 mrt.20:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 - Oost-Arnhem 1HoenderdaalDRIEBERGEN-RIJSENBURGMeer
20 mrt.20:00Oost-Arnhem MW1 - Duko MW2ValkenhuizenARNHEMMeer
25 mrt.09:00Olympus '58 E2 - Oost-Arnhem E2De Bongerd (D)DOETINCHEMMeer
25 mrt.09:15Oost-Arnhem F1 - DVO/Transus F1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 mrt.10:15Oost-Arnhem E1 - Rheko E1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 mrt.11:00Zwaluwen B1 - Oost-Arnhem B2HeerenmatenZEVENAARMeer
25 mrt.11:20Oost-Arnhem B1 - Spirit B1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 mrt.12:25Oost-Arnhem A1 - Fiducia A1ValkenhuizenARNHEMMeer
25 mrt.13:20Devinco D1 - Oost-Arnhem D1KeizerslandenDEVENTERMeer
25 mrt.13:20Noviomagum/Keizer Karel A1 - Oost-Arnhem A2De TriangelLENTMeer
25 mrt.13:25Victum 4 - Oost-Arnhem 4WeteringhoekHOUTENMeer
25 mrt.13:40Oost-Arnhem 3 - DKB 3ValkenhuizenARNHEMMeer
25 mrt.13:50Reehorst '45 3 - Oost-Arnhem 5't RietEDE GLDMeer
25 mrt.14:20Olympus '58 1 - Oost-Arnhem 6De Bongerd (D)DOETINCHEMMeer

© 2023 De officiële website van korfbalverening Oost-Arnhem | Realisatie: A!tention B.V. | Hosting: A!tention Hosting B.V.