Veld Competitie

Veld Competitie

Hieronder een overzicht van de wedstrijden voor de aankomende week.

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Plaats Meer
16 sep.20:00Oost-Arnhem MW1 - DKOD MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
21 sep.09:00Rheko D1 - Oost-Arnhem D2Sportcomplex IJsselsingelRHEDENMeer
21 sep.10:00Oost-Arnhem C1 - Devinco C1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
21 sep.10:00Oost-Arnhem F1 - Apeldoorn F1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
21 sep.10:15Wageningen D2 - Oost-Arnhem D1BinnenveldWAGENINGENMeer
21 sep.11:00Oost-Arnhem E1 - Rheko E2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
21 sep.11:00Oost-Arnhem B1 - Duko B1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
21 sep.11:15Wesstar C1 - Oost-Arnhem C2Veld WesstarWESTERVOORTMeer
21 sep.12:10Synergo 7 - Oost-Arnhem 4Veld SynergoUTRECHTMeer
21 sep.12:15Rigtersbleek A1 - Oost-Arnhem A2RigtersbleekcomplexENSCHEDEMeer
21 sep.12:15KVZ B2 - Oost-Arnhem B2Sportcomplex ZuidveenZUTPHENMeer
21 sep.12:45ODIK 4 - Oost-Arnhem 3Sportpark OosterbosBARNEVELDMeer
21 sep.13:30Wageningen 8 - Oost-Arnhem 5BinnenveldWAGENINGENMeer
21 sep.13:45SEV A1 - Oost-Arnhem A3Sportpark "De Pluimerskamp"ZELHEMMeer
21 sep.14:00Tempo 2 - Oost-Arnhem 2Sportcomplex ZegerslootALPHEN AAN DEN RIJNMeer
21 sep.15:00DOS '46 A2 - Oost-Arnhem A1Tussenboerslanden (Nijeveen)NIJEVEENMeer
21 sep.15:30Tempo 1 - Oost-Arnhem 1Sportcomplex ZegerslootALPHEN AAN DEN RIJNMeer
21 sep.16:15Regio '72 3 - Oost-Arnhem 6Sportpark OosterhofVAASSENMeer
24 sep.19:30DVO/Accountor MW3 - Oost-Arnhem MW1DVO-halBENNEKOMMeer
28 sep.10:00Oost-Arnhem D2 - Rheko D1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.10:00Oost-Arnhem D1 - Wageningen D2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.10:00Apeldoorn F1 - Oost-Arnhem F1Sportpark OrderbosAPELDOORNMeer
28 sep.10:00Rheko E2 - Oost-Arnhem E1Sportcomplex IJsselsingelRHEDENMeer
28 sep.11:00SKF 5 - Oost-Arnhem 3Sportpark De Groene VeldenVEENENDAALMeer
28 sep.11:05Oost-Arnhem C2 - Wesstar C1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.11:05Oost-Arnhem B2 - KVZ B2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.11:30OVVO/De Kroon A1 - Oost-Arnhem A1Sportpark DaalseweideMAARSSENMeer
28 sep.12:10Oost-Arnhem A3 - SEV A1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.12:25Oost-Arnhem A2 - Devinco A1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.12:30Duko B1 - Oost-Arnhem B1Sportpark De NieuwelingDUIVENMeer
28 sep.13:00Devinco C1 - Oost-Arnhem C1Sportpark RielerenkDEVENTERMeer
28 sep.13:40Oost-Arnhem 6 - Regio '72 3Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.13:55Oost-Arnhem 5 - Dindoa 6Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
28 sep.14:00Meervogels/Física 2 - Oost-Arnhem 2VernedesportparkZOETERMEERMeer
28 sep.15:30Meervogels/Física 1 - Oost-Arnhem 1VernedesportparkZOETERMEERMeer
28 sep.17:00SGV 2 - Oost-Arnhem 4Sportpark TerweijdeCULEMBORGMeer
5 okt.09:15DVO/Accountor D3 - Oost-Arnhem D1Sportpark De EikelhofBENNEKOMMeer
5 okt.10:00Oost-Arnhem C1 - Rigtersbleek C1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.10:00Oost-Arnhem C2 - Zwaluwen C2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.10:00KVZ E4 - Oost-Arnhem E1Sportcomplex ZuidveenZUTPHENMeer
5 okt.10:50EKCA/CIBOD F1 - Oost-Arnhem F1Veld EKCAARNHEMMeer
5 okt.11:00Reehorst '45 A1 - Oost-Arnhem A3Sportcomplex 't SchuttersveldEDE GLDMeer
5 okt.11:05Oost-Arnhem B1 - DVO/Accountor B3Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.12:00Mélynas B1 - Oost-Arnhem B2De HazenbergBRUMMENMeer
5 okt.12:25Oost-Arnhem 3 - Victum 4Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.12:25Oost-Arnhem A1 - Hoogkerk/Nic. A1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.12:30DOS-WK A1 - Oost-Arnhem A2Sportpark Wesselerbrink-noordENSCHEDEMeer
5 okt.12:45Regio '72 D1 - Oost-Arnhem D2Sportpark OosterhofVAASSENMeer
5 okt.13:30Mélynas 2 - Oost-Arnhem 6De HazenbergBRUMMENMeer
5 okt.13:50Oost-Arnhem 4 - DVO/Accountor 6Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.13:50Oost-Arnhem 2 - Rohda 2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
5 okt.15:05Synergo 5 - Oost-Arnhem 5Veld SynergoUTRECHTMeer
5 okt.15:30Oost-Arnhem 1 - Rohda 1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
8 okt.21:30DVO/Accountor MW2 - Oost-Arnhem MW1DVO-halBENNEKOMMeer
12 okt.10:00Oost-Arnhem F1 - KVZ F1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.10:00Oost-Arnhem D1 - KVZ D1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.10:00Oost-Arnhem D2 - EKCA/CIBOD D1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.11:00Oost-Arnhem E1 - Devinco E1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.11:00Oost-Arnhem A3 - Apeldoorn A2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.11:00Rheko C1 - Oost-Arnhem C1Sportcomplex IJsselsingelRHEDENMeer
12 okt.11:05Oost-Arnhem B2 - Apeldoorn B2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.11:05KVZ C3 - Oost-Arnhem C2Sportcomplex ZuidveenZUTPHENMeer
12 okt.12:20Oost-Arnhem 3 - Synergo 3Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.12:30Oost-Arnhem A1 - Invicta/Frigro/Harkema A1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.13:15Zwaluwen B1 - Oost-Arnhem B1Sportpark HengelderZEVENAARMeer
12 okt.13:55Oost-Arnhem 2 - Nic. 3Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.14:00Oost-Arnhem A2 - Juventa A2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.14:00Reehorst '45 2 - Oost-Arnhem 5Sportcomplex 't SchuttersveldEDE GLDMeer
12 okt.15:30Oost-Arnhem 1 - Heerenveen 1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.17:00Oost-Arnhem 4 - Arena 2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
12 okt.17:00Oost-Arnhem 6 - Rivalen 3Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
14 okt.20:00Oost-Arnhem MW1 - Reehorst '45 MW1ValkenhuizenARNHEMMeer
19 okt.12:15De Meeuwen A1 - Oost-Arnhem A1Sportpark Putter EngPUTTENMeer
19 okt.13:00Oost-Arnhem 5 - ODIK 5Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
19 okt.13:00HKC (He) A1 - Oost-Arnhem A2Sportterrein 't WilbertHENGELO OVMeer
19 okt.14:00Tiel '72 4 - Oost-Arnhem 4Sportpark RauwenhofTIELMeer
19 okt.15:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - Oost-Arnhem 2ReduzumREDUZUMMeer
19 okt.15:30Tiel '72 3 - Oost-Arnhem 3Sportpark RauwenhofTIELMeer
19 okt.16:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - Oost-Arnhem 1ReduzumREDUZUMMeer
26 okt.10:55Oost-Arnhem A1 - Unitas/Perspectief A1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.10:55Oost-Arnhem A2 - KVZ A2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.12:20Oost-Arnhem 4 - Reehorst '45 3Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.12:20Oost-Arnhem 3 - Wageningen 7Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.13:50Oost-Arnhem 2 - SCO 2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.13:50Oost-Arnhem 5 - RDZ 2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.15:30Oost-Arnhem 1 - SCO 1Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer
26 okt.17:00Oost-Arnhem 6 - Mélynas 2Oost-Arnhem ArenaARNHEMMeer

© 2019 De officiële website van korfbalverening Oost-Arnhem | Realisatie: A!tention B.V. | Hosting: A!tention Hosting B.V.